Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.
       

 


Naše společnost jako prodejce přívěsných vozíků, náhradních dílů a příslušenství pro přívěsné vozíky Vás vítá na svých stránkách.

Zboží můžete objednávat na čísle 721173863, e-mailem na obchod@elmepo.cz a nebo přímo pomocí e-shopu na stánkách www.elmepo.cz

Bližší informace najdete v obchodních podmínkách.

V případě jakéhokoliv dotazu nás bez obav kontaktujte.


 


<= OBCHODNÍ PODMÍNKY =>

Provozovatel:

Jiří Mach, Palackého 976, 58813 Polná, IČ: 74511211, DIČ: 7612214346, plátce DPH. Zapsán u Magistrátu města Jihlavy - Živnostenského úřadu pod Ev.č.: 370701/U2009/2174/BA a Č.j.: ZUJI/1954/2009/BA/4 (dále jen "prodávající").

Objednávka:

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu, vzniká závazným odesláním objednávky (e-shop, e-mail nebo písemně). Za závazné se považuje potvrzení o přijetí objednávky do systému.  Podmínkou  je zejména obsah objednávky (přesná specifikace zboží a jeho počtu), cena za zboží a přepravu, způsob a termín doručení. V případě osobního odběru zboží se za datum a místo uzavření kupní smlouvy považuje datum převzetí zboží.

Storno objednávky ze strany kupujícího:

Kupující má právo stornovat objednávku s udáním důvodu do 24h po jejím závazném odeslání (za předpokladu, že již nebyla dodavatelem vyřízena). Po uplynutí této lhůty jen v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání. V případě stornování odeslané objednávky je kupující povinen uhradit prodávajícímu škodu vzniklou tímto jednáním! Prodávající uplatní právo na úhradu škody zejména v případě nákupu zboží, které bylo nutné na přání zákazníka obstarat nebo v případě, že v souvislosti se zajištěním zboží došlo již k vynaložení prokazatelných nákladů, jako zbytečná doprava atp.

Storno objednávky ze strany prodávajícího:

Bez udání důvodu.

Kupující nevyzvedne objednané zboží do týdne od obdržení výzvy k vyzvednutí (při osobním odběru).

Kupující neprovede platbu za objednané zboží do týdne od obdržení výzvy k platbě (při platbě předem).

Zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu (nejpozději však do 10 pracovních dnů).

Odstoupení od kupní smlouvy (e-shop):

Odstoupení od kupní smlouvy se dále řídí zákonem č. 367/2000 paragraf 53, odst. 7 a paragraf 54 (více v dalších bodech).

V souladu se zákonem č. 367/2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 kalendářních dnů (tato lhůta začíná následující den po převzetí zboží). Toto právo je podmíněno nákupem jako spotřebitel (nikoliv další prodej na IČ). Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedených podmínek:

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy musí být doručeno v písemné formě nejpozději  v poslední den lhůty. Zboží zašlete zpět na adresu provozovny uvedenou v sekci kontakt. Zásilka musí obsahovat originál doklad o koupi, zboží v originálním neporušeném obalu a vyplněný protokol vrácení. Kupující neplatí žádný storno poplatek a nevztahují se na něj žádné další sankce.

Peníze vracíme bankovním převodem nebo poštovní poukázkou do vlastních rukou. Je tedy nutné uvézt, jakým způsobem si přejete částku vrátit.

V případě, že jednáním kupujícího vznikne prodávajícímu škoda ve smyslu §55 odst. 1, je kupující povinen tuto škodu (poštovné, balné) uhradit včetně nákladů na uvedení zboží do původního stavu (neúplný obsah, poškozený obsah/obal, opotřebení...). Pokud není možné uvedení zboží zpět do původního stavu, mohou náklady dosáhnout i plné ceny zboží!

Zboží posílejte doporučeně (nikoliv na dobírku) a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. Zásilky poslané na dobírku budou odmítnuty!

Při splnění všech výše uvedených podmínek  Vám peníze za zboží zašleme nejpozději do 30 kalendářních dnů po fyzickém obdržení zboží.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět nebo bude uschováno na naší provozovně. V případě osobního odběru zboží, se uzavírá kupní smlouva v momentu osobního převzetí zboží. Kupní smlouva tak není uzavřena na základě prostředků komunikace na dálku a není možné zboží vrátit bez udání důvodu.

Dodací podmínky:

Dodávka předmětu plnění (objednaného zboží) bude dle dostupnosti produktu a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Tato lhůta začíná následující den od závazného objednání zboží. V případě, že je dodací lhůta delší nebo není možné zboží dodat, je zákazník informován co nejdříve po zjištění této skutečnosti.

Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího, je možný osobní odběr v Polné a jejím okolí. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje daňový doklad, který sloužá jako záruční list a případně návod na používání výrobku.

Nepřijme-li zákazník objednanou zásilku, způsobí tím prodávajícímu škodu (poštovné, manipulace, balné...), která bude následně vymáhána občansko-právní cestou.

Prodávající je majitelem zboží a prodává jej kupujícímu (zákazníkovi). Zboží je majetkem prodávajícího do doby úplného zaplacení ceny zboží. Uhrazení plné částky je provedeno hotově na provozovně prodávajícího, dobírkou v místě předání zboží (skrze smluvní spediční společnost) nebo bankovním převodem. U zboží, které je v akci nebo ve výprodeji je stav platný do vyprodání zásob nebo do odvolání. Stav skladu/dostupnost je pouze informativní a nemusí odpovídat skutečnosti.

Způsob a cena dopravy:

Zboží zasíláme pomocí přepravní firmy PPL CZ s.r.o. (Professional Parcel Logistics). Společnost PPL se specializuje na expresní přepravu balíků  s doručením následující pracovní den.  Doručování probíhá běžně  v rozmezí 8:00 - 18:00. Ve vybraných lokalitách je možné večerní doručení v době 17:00 - 21:00. Využíváme produkt PPL Soukromá adresa a Normální balík (pro firmy).

Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat ohledně podrobností předání, oznámí Vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. V případě nezastižení Vám zanechá oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den.

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce PPL po zadání jejího čísla (číslo zásilky Vám na vyžádání zašleme). Pro komunikaci s PPL používejte výhradně toto číslo.

Cena poštovného při doručení na území ČR je za nákup v hodnotě do 2.500,- Kč bez DPH pouze 78,50,- Kč bez DPH při pladbě předem (se splatností faktury 14 dní u obchodních partnerů) a 103,30,-Kč bez DPH při platbě na dobírku. Při objednávce v hodnotě vyšší než 2.500,- Kč bez DPH je zboží dodáno zdarma.

Zboží v hodnotě do 500,- Kč bez DPH a platbě předem na náš účet lze poslat prostřednictvím České pošty (Doporučený balíček). Termín dodání je cca 2-5 dnů od odeslaní zásilky a na poště je zásilka standardně uložena 15dní, pokud není adresát zastižen při rozvozu zásilek, které Česká pošta zajišťuje každý pracovní den od 8 do 16 hodin. Cena poštovného při doručení na území ČR je za nákup v hodnotě do 500,-Kč bez DPH a platbě předem na náš účet pouze 82,65,-Kč bez DPH.

Zjistí-li se při dodávání v místě určeném v adrese, že dodávaná poštovní zásilka je poškozená, zásilka se nedodá a bude uložena na poště, na které bude reklamace projednána. Adresát může požadovat, aby poškozená poštovní zásilka byla na poště před jejím dodáním otevřena a zjištěn rozsah jejího poškození.

Způsob platby:

- Dobírka - za zboží zaplatíte při přebírání zásilky.

- Hotovost - platbu v hotovosti lze uplatnit při osobním odběru v naší provozovně.

- Předem - platba na účet prodávajícího před dodáním zboží, na základě zálohové faktury.

- Bankovním převodem - platba na účet prodávajícího, splatnost 14 dní (pouze obchodní partneři).

Způsob dopravy a platby na Slovensko:

Zboží na Slovensko zasíláme Českou poštou (cenný balík do zahraničí) soukromým osobám, neplátcům i plátcům DPH. Plátcům DPH fakturujeme zboží bez DPH dle platných zákonů o DPH. Po obdržení Vaší objednávky Vám pošleme fakturu s celkovou cenou přepočítanou na eura dle aktuálního kurzu ČNB (v e-shopu je pouze průměrný kurz koruny k euru). Požadujeme platbu předem na náš účet, který máme u Fio banky a.s. - 2700154640 kód banky 8330. Platíte pouze standardní bankovní poplatek pro vnitrostátní platbu dle sazebníku Vaší banky. Cena poštovného při doručení na území Slovenska je za nákup v hodnotě do 3.500,- Kč bez DPH pouze 181,20,- Kč bez DPH. Při objednávce v hodnotě vyšší než 3.500,- Kč bez DPH je zboží dodáno zdarma.

Odpovědnost za vady zboží a záruka:

Záruka na zboží je 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na závady, které jsou jednoznačně způsobeny vadou materiálu nebo vadou výrobní. Nevztahuje se na zboží poškozené neodbornou montáží, zanedbáním údržby či používáním k jiným účelům než je určeno. Délka záruční doby se v žádném případě nerovná délce životnosti výrobku. Běžné opotřebení vzniklé používáním výrobku nelze reklamovat jako vadu.

Zboží zasílejte zpět na adresu provozovny uvedenou v sekci kontakty. Zásilka musí obsahovat kopii dokladu o koupi, reklamované zboží a řádně vyplněný reklamační protokol.

Každá podaná reklamace (zboží je možné zaslat poštou na naší adresu nebo dohodnout termín osobního předání) bude předložena výrobci k posouzení a v případě oprávněné reklamace vyřízena oprava nebo výměna zboží. V případě neoprávněné reklamace bude zboží posláno zpět na náklady kupujícího.

U světelných zdrojů (žárovek) se záruka vztahuje pouze na výrobní vady, které vznikly prokazatelně před ukončením životnosti výrobku. Nevztahuje se tedy na opotřebení výrobku jeho obvyklým užíváním. U vysoko výkonových nehomologovaných žárovek, které nejsou určeny pro provoz na pozemních komunikacích, se životnost podstatně zkracuje.

Výrobce nebo prodejce posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či e-mailem o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží. Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992Sb. třicetidenní.

Ochrana osobních dat:

Provozovatel se zavazuje, že informace a osobní data nebudou nikdy poskytnuty žádnému třetímu subjektu, zároveň však nenese odpovědnost za ztrátu či případné zneužití dat v případě napadení serveru neznámým pachatelem.

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek.

Závěrečná ustanovení:

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi prodejcem a zákazníkem. Prodejce si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínký vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.elmepo.cz stejně jako ve své provozovně nejméně měsíc před účinností nových obchodních podmínek.

YjFhMDhkY